نهاد گواهی دهنده آزمونگر راویان مدیریت

ArmCert

پشتیبانی

1 عکس

جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای میزبانی دوره های آموزشی سلامت غذایی به فائو اعلام کرد

بیست و یک تیر ۱۳۹۵

رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه در نشستی با معاون مدیرکل سازمان خواروبار و کشاورزی ملل متحد( فائو ) بر ضرورت اجماع و همسویی کشورهای منطقه برای رسیدن به یک راهبرد جامع منطقه ای در زمینه ایمنی غذایی تاکید کرد.

 

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست که در فائو برگزار شد ، با اشاره به شرایط حاکم بر منطقه از اعضای فائو درخواست کرد که به مقوله ایمنی غذایی توجه بیشتری نموده و با برگزاری دوره های آموزشی ، کشورهای منطقه را به مشارکت در این دوره ها ترغیب نماید.

 

وی افزود : سازمان ملی استاندارد ایران آمادگی و علاقه مندی برای میزبانی دوره های آموزشی درخصوص ظرفیت سازی در زمینه عملیات خوب کشاورزی ، مدیریت مناسب کودها و آلاینده های دیگر موضوعات مرتبط با ایمنی غذایی را دارد.

 

در ادامه ، مجید دهقانشعار ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فائو ، با تشریح اهمیت تضمین و تامین غذای سالم برای مصرف کنندگان ، به استقرار دبیرخانه منطقه اکو در تهران اشاره کرد و افزود : با توجه به توانمندی ها جمعیتی منطقه اکو و وجود مشکلات جدی در کشورهای عضو اکو لازم است ، فائو در زمینه آموزش ایمنی غذا با سازمان همکاریهای اقتصادی وارد تعامل جدی شود.

 

وی همچنین از پیشنهاد ثبت روز جهانی سلامت غذایی در تقویم سازمان ملل توسط جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

 

معاون مدیرکل فائو در این نشست از همکاری ، علاقمندی و اشتیاق نمایندگان جمهوری اسلامی ایران برای گسترش ارتباطات با فائو خاطرنشان ساخت : لازم است از طریق سفرای کشورها این موضوع مطرح و تصمیم گیری ها صورت گیرد.

با ما تماس بگیرید

معرفی شرکت ArmCert شرکت آزمونگر راویان مدیریت با نام اختصاری آرم سرت - ArmCert به شماره ثبت 446580 یک نهاد گواهی دهنده (CB – Certification Body) یا سی بی ایرانی در زمینه صدور گواهینامه از جمله گواهینامه های بین المللی ایزو (ISO) برای سیستم های مدیریت می باشد از جمله: سیستم های مدیریت کیفیت – ایزو ISO 9001 زیست محیطی – ایزو ISO 14001 ایمنی و بهداشت شغل – OHSAS 9001 ایمنی مواد غذایی – ایزو ISO 22000 و HACCP امنیت اطلاعات – ایزو ISO 27001 انرژی HSE– ایزو ISO 50001 استاندارد حلال از اتحادیه حلال جهانی Halal World Union مرکز مونیخ شرکت آرم سرت – ArmCert ارائه دهنده خدمات آموزشی و صدور گواهینامه آموزشی تحت اعتبار اکوال اشورنس استرالیا و یا اودیزوی چک می باشد.

تماس با ما

  • تهران - حیابان مطهری - کوه نور - کوچه سوم - پلاک 5 واحد 302
  • تلفن : 91002754-021
  • فکس : 91002754-021
طراحی و توسعه سایت توسط Anatech Anatech | آناتک

تمامی حقوق برای این وبسایت محفوظ می باشد